Cennik


Podane niżej ceny prosimy traktować jako orientacyjne. Ostateczną wycenę zlecenia sporządzamy po zapoznaniu się zakresem prac u Klienta.

STAN SUROWY otwarty dom piętrowy Ceny konkurencyjne; złóż zapytanie

W stan surowy otwarty Domu Piętrowego wchodzi ;impregnacja-faza pierwsza,złożenie domu z naszych bali średnica od 16 cm ;18cm;20cm; 22cm i 24cm;  wieźba dachowa,deska obiciowa ,przygotowanie dachu pod blachodachówkę itp ,. Do Ceny za Budowę Domu Parterowego doliczamy konstrukcje dachu.Zakres prac wlącznie z ceną do uzgodnienia na spotkaniu przy   konkretnym projekcie

BALE FREZOWANE 1450 zł/m3 CENA z TRANSPORTEM

Bale z frezem montażowym wzdłużnym długość od 4,5m do 6m ,średnice od 16cm do 24cm

DREWNO-BALE-DOM, WYCIĘTE pod PROJEKT do montażu 1750 zł/m3 - CENA z TRANSPORTEM

Bale są z frezem montażowym i węgłami montażowymi ,wycięte do zlożenia, pod projekt np.Domu ,Sauny,Altany

DOM pod KLUCZ -piętrowy lub z podaszem do zamieszkania Ceny konkurencyjne ; złóż zapytanie
Wykończone wnętrze
Wykończone wnętrze

zestawiony z BALA okrągłego ,średnica od 18cm,20, 22cm. do 24cm.itd. z naszych materiałów czyli; BALE drewno, INSTALACJA kanalizacyjna,  INSTALACJA OGRZEWANIA ;  PODŁOGI z wygłuszeniem,MONTAŻ PŁYTEK - np.kuchnia ,łazienka , BOAŻERIA do wykończeń sufitu itp, OCIEPLENIE Dachu ,podłogi, IMPREGNACJA ,POKRYCIE drewna LAKIEREM-wewnątrz i na zewnątrz impregnatem-wodoodpornym. OKNA PLASTIKOWE-wymiary standartowe, DRZWI standartowe, SCHODY drewniane,  BLACHODACHÓWKA, to wszystko wchodzi w CENIE m2-towego.  W CENĘ m2-towego NIE wchodzi FUNDAMENT ,IMPREGNAT,KOMIN DYMNY,BIAŁY MONTAŻ ,to znaczy wyposażenie łazienek (płytki,kleje,fugi),instalacji elektrycznej-żyrandole gniazdka,itp.,OCZYWIŚCIE to też dodatkowo montujemy, ale PŁACI i WYBIERA  inwestor.

Jednak ceny m2 są do negocjacji w zależności od zakresu prac